Hakkımızda

Buluş İş Sağlığı ve Güvenliği, İnşaat Yüksek Mühendisi Ferit Göksu ve İnşaat Mühendisi Ali Ceylan tarafından kurulmuştur. Kurucular 15 yılı aşkın özel sektör iş deneyimlerini ve bilgi birikimlerini İş Sağlığı ve Güvenliği alanında devam ettirmektedirler.

 

Ferit Göksu, yurt içi ve yurt dışındaki prestijli projelerde Proje Şefi, İş Güvenliği Mühendisi gibi görevlerde bulunmuştur. Uluslararası geçerliliği olan ve British Safety Council tarafından verilen "International Certificate in Safety Management" sertifikası ve A sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikasına sahiptir.

 

Ali Ceylan, yurt içindeki büyük toplu konut projelerindeki tecrübelerinin yanı sıra, A sınıfı İş Güvenliği Uzmanıdır.

 

Antalya merkezli olan Buluş İş Sağlığı ve Güvenliği; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca yetkilendirilmiş İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitim Kurumu olarak; iş güvenliği uzmanlığı, işyeri hekimliği ve diğer sağlık personeli eğitimlerini teknoloji ve bilimi en iyi şekilde kullanarak, alanında uzman ve tecrübeli eğitici kadrosuyla vermektedir.

 

Yine bakanlıkça yetkilendirilmiş olan Buluş OSGB (Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi) bünyesinde de işyerlerine yönelik İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetleri verilmektedir.